bovid خاطره زندگی پزشکی ابراز علاقه

bovid: خاطره زندگی پزشکی ابراز علاقه عارف لرستانی همسر عارف لرستانی گفتگوی اختصاصی همسر عارف لرستانی حواشی درگذشت عارف لرستانی

گت بلاگز فرهنگی هنری من قصور پزشکی را تکذیب می‌کنم ، اولین بیانات همسر عارف لرستانی بعد از درگذشت این هنرمند

الهام ناصری گفت: من واقعا نمی‌دانم که این کلمه قصور پزشکی از کجا آمده است؟!

من قصور پزشکی را تکذیب می‌کنم ، اولین بیانات همسر عارف لرستانی بعد از درگذشت این هنرمند

الهام ناصری همسر عارف لرستانی در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ در خصوص حواشی درگذشت همسرش و این ادعا که فوت این هنرمند ناشی از قصور پزشکی بوده، گفت: من واقعا نمی دانم که این کلمه قصور پزشکی از کجا آمده است؟! آیا که من تمام آن روز با هیچ کس نه تلفنی و نه حضوری، در این باره صحبت نکرده ام و اصلا این کلمه قصور پزشکی از دهان من خارج نشده هست. واقعا نمی دانم این حرف از کجا آمده است؟! من به شدت این مسئله را تکذیب می کنم. این حرف از طرف من نبوده هست. این توصیه که بعضی از دوستان آمده اند، ماجرا را فهمیده اند و با خود تجزیه و تحلیل کرده اند را نمی دانم؛ ولی از این مطمئنم که این حرف از طرف من نبوده هست.

عبارات مهم : خاطره
وی در خصوص وقت اعلام نتیجه پزشکی معاینات عارف لرستانی اظهار داشت: من واقعا نمی دانم؛ آیا که وقت دقیق وجود ندارد. یکی می گوید سه ماه دیگر و دیگری می گوید چهل روز دیگر. ضمن اینکه این نتیجه اصلا به من داده نمی شود و به برادر بزرگتر داده خواهد شد. من اصلا این قوانین را نمی دانم.

ناصری در خصوص خاطره ای از همسر خود گفت: زندگی من با عارف از اول، خاطره بود. همه چیز جهت عارف دغدغه بود و آدم بی تفاوتی نسبت به هیچ چیز نبود. مخصوصا دغدغه ها و پرسشها اجتماعی که در جامعه وجود داشت. عارف روح خیلی بزرگی داشت و بسیار انسان با سوادی بود و یک وقت هایی پیش خودم فکر می کردم که عارف چطور راجع به همه چیز این قدر اطلاعات دارد؛ پرسشها دینی، تاریخی، روانشناسی و ادبیات راجع به همه چیز. راجع به شغل خودش، تئاتر، کارگردانی و … می دانست. بی اندازه انسان با سوادی بود و من تنها افسوس می خورم که جای چنین انسان هایی بسیار خالی است و ما آدم های باسواد کم داریم.
ناصری در خصوص زیباترین خاطره خود از عارف لرستانی بیان کرد: خیلی خاطره های خوب یادم است ولی واقعیت این است که همین خاطرات خوب هم جهت من مثل شکنجه می ماند .می گویند که وقت پرسشها را حل می کند و خاطرات شیرین، لبخند به لب می آورد ولی در حال حاضر من اینطور نیستم و خاطرات خوب عارف هم مرا اذیت می کند.
وی در خصوص رابطه عاطفی و زیبای خود با همسرش عارف لرستانی گفت: رابطه ما طوری بود که من و عارف بدون هم نمی توانستیم زندگی کنیم. این حرف را عارف هم به خودم می گفت و هم به خیلی از دوستان و آشنایان. هر لحظه می گفت: «الهام تنها زن من نیست؛ بلکه رفیق من است و من نمی دانم اگر الهام نبود، من چه کار می خواستم بکنم؟». من در این یک هفته که این اتفاق افتاده هست، از خیلی از دوستانش شنیده ام که عارف به آنها گفته است: اگر الهام نبود، من شاید چند سال پیش نمی مردم. الان فکر می کنم که حس بین ما، علاقه واقعی بوده هست.
همسر عارف لرستانی در خصوص فعالیت های یکسال اخیر وی افزود: در این یک سالی که عارف کار نمی کرد، می نوشت. سه تا فیلمنامه نوشته بود که یکی از آنها را جهت تایپ داده بود و من باید بروم و متن را بگیرم. دو تا تئاتر هم نوشته بود.
ناصری در پاسخ به اینکه از کم کاری همسرش نارضایتی داشته، اظهار داشت: من به هیچ عنوان از این شرایط نارضایتی نداشتم؛ آیا که ایمان داشتم عارف کارش را زیاد از من می شناسد و باور دارد و می داند که چیست. من اصلا صاحب نظر در این قضیه نبودم که بگویم آیا کار قبول نمی کنی. خود عارف از کار خود اطلاع داشت و یک خط فکری مستقل داشت. صاحب فکر و اندیشه بود و من هیچ وقت به او این حرف را نمی گفتم. هنگامی که عارف راجع به قبول نکردن پیشنهادهای کاری خود به من توضیح می داد و ایراد کار را بیان می کرد، من کاملا قانع می شدم.
همسر بازیگر سریال «قهوه تلخ» در خصوص جمع آوری و انتشار آثار عارف لرستانی اظهار داشت: من فعلا با این عجله نمی توانم هیچ نظری بدهم؛ ولی قطعا یک کاری خواهم کرد. عارف هر لحظه به من می گفت که «تو هر لحظه مرا سورپرایز می کنی و هر لحظه یک کار خارج از انتظار جهت خوشحال کردن من انجام می دهی». من حتما یک کاری خواهم کرد؛ ولی این که آن کار چیست و چه زمانی انجام می شود، الان زمانش را نمی دانم. ولی حتما یک کاری خواهم کرد که تا ده نسل بعد از عارف، او را بشناسند.
وی در خصوص حرف ته دل خود به دوستداران عارف گفت: عارف بسیار مردمش را دوست داشت؛ علی الخصوص نسبت به مردم کرمانشاه که بسیار هم بر آنها متعصب بود و حتی از روی وصیتش هم می توان این علاقه را درک کرد. مردم کرمانشاه نیز بسیار سنگ تمام گذاشتند. اهالی روستای سیمینه بسیار مهمان نواز و مهربان بودند و من اینجا از طرف عارف دست تک تک آنها را می بوسم و می دانم که عارف می بیند و از این بابت بسیار خوشحال هست. عارف از مردم و جهت مردم بود.
همسر عارف لرستانی اطراف آرزوی همسر خود که می خواست در خواب از این دنیا برود، بیان کرد: من حس خوبی دارم که به یکی از آرزوهایش رسید ولی از طرفی هم حسم بد است که آیا الان؟! من و عارف با هم قرار گذاشتیم که اول من بمیرم (در سن ۸۰ سالگی) و عارف بعد از من در سن ۱۲۰ سالگی. عارف می توانست صبر کند اول من بروم. من از اینکه عارف در خواب از دنیا رفته است و به آرزویش رسیده، خوشحال هستم. من کسی بودم که اگر عارف سر درد می گرفت، زندگی را تمام شده است می دانستم. من فقط می خواهم مطمئن شوم که عارف کوچکترین زجری نکشیده باشد هنگامی که که داشت از این دنیا می رفت. واقعا دعا می کنم که آرام رفته باشد. هیچکس از آن دنیا خبر ندارد و هیچکس لحظه جدایی روح از بدن را ندیده هست. حتی زمانی که عزیزترین آدم هم کنارش باشد. من امیدوارم که عارف دردی نکشیده باشد و اگر هم اینطور باشد من بسیار خوشحالم.
وی همچنین اطراف حضور بازیگران و صورت های معروف و دوستداران عارف لرستانی در مراسم تشییع پیکرش تصریح کرد: من می توانم بگویم که واقعا دوست های واقعی عارف را در این قصه شناختم و فهمیدم که در این مدت چه کسانی دم از دوستی می زدند و چه کسانی دوست های واقعی بودند. من خیلی از آدم ها را انتظار داشتم با آن ابراز علاقه و علاقه ای که به عارف می کردند، در مراسم تشییع او حاضر باشند و بیایند و یک خبری بگیرند؛ ولی هیچ خبری از آنها نبود و یکسری از آدم ها را هم حتی انتظار نداشتم در مراسم حضور داشته باشند ولی از روز اول شانه به شانه من حرکت کردند و عارف را تنها نگذاشتند.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: خاطره | زندگی | پزشکی | ابراز علاقه | عارف لرستانی | همسر عارف لرستانی | گفتگوی اختصاصی همسر عارف لرستانی | حواشی درگذشت عارف لرستانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs