bovid خاطره زندگی پزشکی ابراز علاقه

bovid: خاطره زندگی پزشکی ابراز علاقه عارف لرستانی همسر عارف لرستانی گفتگوی اختصاصی همسر عارف لرستانی حواشی درگذشت عارف لرستانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اولین فیلم مجید صالحی با بازی رضا عطاران

به گزارش شهروند، همه بی تردید شنیده ایم که سلمانی ها هنگامی که بدون کار می شوند، سر همدیگر را می تراشند. البته در روایتی دیگر هم آمده که دلاک ها هنگامی که بدون

اولین فیلم مجید صالحی با بازی رضا عطاران

اولین فیلم مجید صالحی با بازی رضا عطاران

عبارات مهم : همکاری

به گزارش شهروند، همه بی تردید شنیده ایم که سلمانی ها هنگامی که بدون کار می شوند، سر همدیگر را می تراشند. البته در روایتی دیگر هم آمده که دلاک ها هنگامی که بدون کار می شوند، سر هم را می تراشند. حالا فارغ از این که داستان راجع به سلمانی باشد یا دلاک؛ به نظر می رسد این مثل وصف حال یک سری از کمدین های کشور عزیزمان ایران می تواند باشد که سال هاست بی کمترین تغییری در یک دایره بسته نفوذناپذیر کار می کنند.

اولین فیلم مجید صالحی با بازی رضا عطاران

یک روز این یکی می آید در فیلم آن یکی بازی می کند و فردایش هم آن دومی جهت این که حال غلیظ تری داده باشد، می آید و کاری دیگر می کند. مثل رضا عطاران؛ که دیروز در اخبار آمده بود که بازیگر زیرنظر نخستین فیلم مجید صالحی شده است است.

کمدین آباد

نخستین فیلم مجید صالحی البته تنها رضا عطاران را ندارد. در جلوی نام تهیه کننده فیلم هم نام کمدین پرآوازه دیگری به چشم می خورد؛ که کسی نیست جز رامبد جوان. با این که همه تهیه کننده فیلم را محمد شایسته می دانند، ولی حقیقت این است که این فیلم نیز مثل دو فیلم قانون مورفی و طلا به طور یکسان به وسیله رامبد جوان و محمد شایسته تهیه می شود. حالا فرض کنید اگر فردا روزی رامبد هم وسوسه شد در این فیلم بازی کند، آن وقت شاهد یکی از پرستاره ترین فیلم های سال خواهیم بود.

به گزارش شهروند، همه بی تردید شنیده ایم که سلمانی ها هنگامی که بدون کار می شوند، سر همدیگر را می تراشند. البته در روایتی دیگر هم آمده که دلاک ها هنگامی که بدون

زوج عطاران- صالحی

مجید صالحی و رضا عطاران پیش از این در فیلم ها و سریال های مختلفی با یکدیگر همبازی بوده اند، با این تفاوت که این بار همکاری ارزش به عنوان کارگردان و بازیگر هست. در واقع در خبر منتشرشده ضمن این که وعده افزوده شدن چند بازیگر مطرح دیگر به فیلم مطرح شده است بود، ولی مانور مهم روی همکاری کمدین های محبوب سال های اخیر صورت گرفته بود.

رضا عطاران که این روزها هزارپا را در اکران دارد، در سال ۱۳۷۷ در مجموعه مجید دلبندم و سپس قطار ابدی مجید صالحی را کشف کرد. بعدتر این دو با حضور در زیر آسمان شهر، کوچه اقاقیا، ترش و شیرین، سه در چهار و موج و صخره همکاری های تلویزیونی ارزش را ادامه دادند.

اولین فیلم مجید صالحی با بازی رضا عطاران

عطاران- صالحی در سینما نیز در فیلم هایی چون بعدازظهر سگی سگی و استراحت مطلق؛ که هر دو آثاری قابل تأمل هستند، در کنار هم بوده اند و حالا آینده نگری می شود نخستین فیلم صالحی در مقام کارگردان نیز بتواند روند موفق همکاری سینمایی این دو کمدین را ادامه دهد.

واژه های کلیدی: همکاری | بازیگر | تهیه کننده | رامبد جوان | رضا عطاران | مجید صالحی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs