bovid خاطره زندگی پزشکی ابراز علاقه

bovid: خاطره زندگی پزشکی ابراز علاقه عارف لرستانی همسر عارف لرستانی گفتگوی اختصاصی همسر عارف لرستانی حواشی درگذشت عارف لرستانی

گت بلاگز اخبار حوادث علت جدایی همسر اول قاتل آتنا از وی

گفته می‌شود ١٥ سال قبل اسماعیل با مردی درگیری داشته است که هرچند پرونده‌اش تحت‌عنوان درگیری در کلانتری ثبت شد، ولی علت مهم این دعوا کودک‌آزاری بوده است.

علت جدایی همسر اول قاتل آتنا از وی

عبارات مهم : جدایی

گفته می شود ١٥ سال قبل اسماعیل با مردی درگیری داشته است که هرچند پرونده اش تحت عنوان درگیری در کلانتری ثبت شد، ولی علت مهم این دعوا کودک آزاری بوده است.

به گزارش میزان، گفته می شود ١٥ سال قبل اسماعیل با مردی درگیری داشته است که هرچند پرونده اش تحت عنوان درگیری در کلانتری ثبت شد، ولی علت مهم این دعوا کودک آزاری بوده است.

یکی از نزدیکان اسماعیل دراین باره گفت: ١٥ سال قبل از منزل پدری اسماعیل صدای دعوا و درگیری بلند شد. مأموران آمدند و دعوا تمام شد.

علت جدایی همسر اول قاتل آتنا از وی

شخصی که به اسماعیل حمله کرده و او را کتک زده بود اصلا در کلانتری مطرح نکرد که آیا این کار را کرده هست، ولی بعد ها گفتند دختربچه ای در حال عبور از خیابان بوده که اسماعیل او را به منزل برده و قصد آزار او را داشته است که دختربچه جیغ کشیده و سروصدا و فرار کرده هست. پدر دختر هم سر این عنوان با اسماعیل درگیر شده، ولی به خاطر حفظ آبروی فرزندش راجع به علت درگیری چیزی به مأموران نگفته و شکایتی هم نکرده هست. چند روز بعد از این مسئله بود که متوجه شدیم همسر اسماعیل درخواست طلاق کرده است و بعد هم از شوهرش جدا شد. پسر متهم نیز با مادربزرگش زندگی می کرده است.

واژه های کلیدی: جدایی | پرونده | علت درگیری | کودک آزاری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs