bovid خاطره زندگی پزشکی ابراز علاقه

bovid: خاطره زندگی پزشکی ابراز علاقه عارف لرستانی همسر عارف لرستانی گفتگوی اختصاصی همسر عارف لرستانی حواشی درگذشت عارف لرستانی

گت بلاگز اخبار حوادث راز فوت دختر معتاد در سینه جوان برج‌ساز

پسر برج‌ساز که در رابطه با فوت مستاجرش بازداشت شده است بود، مدعی شد قتلی رخ نداده و دختر جوان بر اثر مصرف مواد جان باخته است.

راز فوت دختر معتاد در سینه جوان برج‌ساز

راز فوت دختر معتاد در سینه جوان برج ساز

عبارات مهم : اجاره

پسر برج ساز که در رابطه با فوت مستاجرش بازداشت شده است بود، مدعی شد قتلی رخ نداده و دختر جوان بر اثر مصرف مواد جان باخته است.

به گزارش جام جم، 9 آذر امسال جسد دختری جوان در روستایی در اطراف ایوانکی استان سمنان در کانال لوله گاز دِه کشف شد.

راز فوت دختر معتاد در سینه جوان برج‌ساز

در جریان تحقیقات پلیسی پدر او که ساکن پایتخت کشور عزیزمان ایران بود شناسایی و با تحقیق از وی معلوم شد دخترش تنها زندگی می کرده و نمی داند او چطور فوت شده است و فوت وی مشکوک است.

در مرحله بعدی تحقیقات، ماموران ردپای مردی جوان را در این پرونده به دست آوردند که صاحبخانه پیشین دختر فوت شده است بود. او دو هفته پیش در پایتخت کشور عزیزمان ایران دستگیر شده است و مدعی بود در فوت او نقشی نداشته است.

پسر برج‌ساز که در رابطه با فوت مستاجرش بازداشت شده است بود، مدعی شد قتلی رخ نداده و دختر جوان بر اثر مصرف مواد جان باخته است.

پسر جوان دوباره مورد تحقیقات قضایی قرار داده شد و این بار مدعی شد دختر جوان چند روزی در منزل اش مهمان بوده و بعد رفته و دیگر از او خبری نداشته است . این در حالی بود که پدر دختر فوت شده است نیز با حضور در دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران شکایتی را مطر ح کرد.

وی به بازپرس جنایی گفت: همسرم که فوت کرد میان من و دخترم اختلاف هایی رخ داد و او حاضر به زندگی کردن با من نبود. به همین خاطر از من جدا شد و به تنهایی در منزل اجاره ای زندگی می کرد. من بازنشسته ام و دو میلیون تومان ماهانه به حسابش واریز می کردم تا هزینه زندگی اش را تامین کند و کرایه منزل اش را بدهد. چند ماه پیش در تماس تلفنی دخترم متوجه شدم او معتاد شده است و به خاطر اعتیاد و صدورچک بلامحل بازداشت شده است هست. بدهی اش را پرداخت کردم و با ضمانت، او آزاد شد. دیگر از او خبری نداشتم تا این که در تماس پلیس متوجه فوت او شدم.

تنها مظنون پرونده دیروز جهت ادامه تحقیقات به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و در جریان تحقیقات قضایی گفت: من در کار ساخت و ساز ساختمان هستم. وضع مالی ام خوب هست، ولی معتاد به شیشه ام. چند آپارتمان دیگر هم دارم که یکی از آنها را که در محله موزیک بود به دختر فوت شده است جهت چهار ماه اجاره دادم. چند دستگاه خودروی بنز و خودروی مدل اوج هم دارم. او منزل ام را با پیش پرداخت دو میلیون تومان و پرداخت ماهانه 400 هزارتومان اجاره کرده بود. مدتی هم با هم دوست شده است بودیم. او مثل من معتاد بود.

راز فوت دختر معتاد در سینه جوان برج‌ساز

وی افزود: بعداز آن به خاطر مواد و صدور چک بلامحل به زندان افتاد و من منزل را تحویل گرفتم. یک ماه بعد که از زندان بیرون آمد دوباره به من زنگ زد و خواست اجازه دهم جهت مدتی در منزل ام بماند. قبول کردم و کلیدم را به همسایه داده و خواستم به او بدهد.

متهم جوان ادامه داد: روز اول که جهت سرکشی به منزل ام رفتم او در خواب بود. گمان کردم خوابیده و آنجا را ترک کردم. شب دوم که بازگشتم، دیدم او مرده و نفس نمی کشد . وسایل مصرف مواد هم کنارش بود. از وحشت آن وسایل را در سطل زباله انداختم. دو ساعتی کنار جسد بودم. می ترسیدم به کسی حرفی بزنم تا این که جسد را داخل پتو گذاشته و با انداختن در صندوق عقب خودروی بنزم به روستایی در اطراف ایوانکی سمنان بردم و بعد متواری شدم. او خودش موادمصرف کرده و فوت شده است است.

پسر برج‌ساز که در رابطه با فوت مستاجرش بازداشت شده است بود، مدعی شد قتلی رخ نداده و دختر جوان بر اثر مصرف مواد جان باخته است.

با توجه به بیانات تازه متهم، روند پیگیری به پرونده وارد مرحله جدیدی شد و ماموران احتمال می دهند این مرد در فوت دختر جوان نقش داشته باشد.

واژه های کلیدی: اجاره | ایران | زندگی | معتاد | پرونده | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs